Marki samochodów

Używane części samochodowe

Witaj w witrynie internetowej firmy Van der Ven Auto's B.V., rynkowego lidera branży recyklingu pojazdów w Holandii, zajmującego się również sprzedażą części samochodowych w wielu krajach. Zamów oryginalne używane części samochodowe w naszej witrynie internetowej. Oferujemy najlepsze używane części w najbardziej konkurencyjnych cenach. Posiadamy w magazynach ponad 60 000 części i zapewniamy szybką dostawę.

Dlaczego www.usedautopartsinstock.com?

Sprzedajemy części do wszystkich marek i modeli. Ponieważ części pochodzą z samochodów używanych, dostarczamy je w konkurencyjnych cenach. W wielu przypadkach jakość części używanych nie odbiega od jakości nowych części. Jeśli chcesz wymienić jedną część lub więcej części samochodu, zdecydowanie zalecamy przeszukanie oferty w witrynie www.usedautopartsinstock.com. Każdego dnia w naszym systemie pojawiają się nowe części.

Na każdą z nich udzielamy 12-miesięcznej gwarancji

Używane części z naszego magazynu są objęte 12-miesięczną gwarancją zarówno dla klientów firmowych, jak i indywidualnych. Części samochodowe są przed sprzedażą dokładnie testowane przez naszych pracowników, ponieważ naszym priorytetem jest najwyższa jakość.

Wszystkie używane i nowe części samochodowe są dostarczane w krótkim czasie

Ponieważ samodzielnie zajmujemy się wysyłkami, możemy dostarczyć zamówione produkty bardzo szybko. W przypadku terminów dostaw stosujemy następującą zasadę: Zamówienia złożone w dzień roboczy przed godziną 15:00 docierają do klienta w Holandii następnego dnia. W przypadku wysyłki do innych krajów dostawa zajmuje od jednego do trzech dni roboczych. Zamówienia międzynarodowe są wysyłane tego samego dnia. Jeśli zamówionego produktu nie ma w magazynie, w razie potrzeby możemy zawsze wysłać nowy produkt. O możliwych opcjach można pytać nasz dział sprzedaży.

Duże zapasy silników i elementów karoserii

W naszej witrynie internetowej można znaleźć między innymi takie części, jak silniki, sprzęgła, osie przednie, opony, felgi i koła, tylne drzwi, pokrywy komory silnika, szyby, pasy bezpieczeństwa, elementy tapicerki, korki wlewu paliwa, komputery pokładowe, tapicerki wnętrza, półki bagażowe, pedały, elementy układu klimatyzacji, zawory, osie, światła, kierunkowskazy, filtry cząstek stałych i światła przeciwmgielne. To tylko mały fragment naszej bogatej oferty. Bez względu na to, jakiej części potrzebujesz, znajdziemy ją dla Ciebie. Jeśli szukasz konkretnej części, możesz użyć naszej wyszukiwarki i szybko ją znaleźć. Montaż wszelkich oferowanych części używanych i nowych może zostać wykonany z naszym warsztacie w Roosendaal.